Kašel a průdušky
Filtrování produktů
MUCOSOLVAN Junior sirup 100 ml
Ambroxoliumchlorid, léčivá látka tohoto léku, zvyšuje vylučování hlenu z dýchacích cest, usnadňuje jeho...
Stoptussin gto por (fľ.skl. s kvapk.) 1x50 ml
Lék tlumí dráždění na kašel a mění skladbu průduškového hlenu, a tak usnadňuje jeho vykašlávání. zánětu...
Stoptussin sirup sir (fľ.skl.+ dávkov.pipeta) 1x180 ml
Lék tlumí dráždění na kašel, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek...
MUCOSOLVAN pre dospelých sir 30 mg/5 ml 1x100 ml
Ambroxoliumchlorid, léčivo tohoto léku, zvyšuje vylučování hlenu z dýchacích cest, usnadňuje jeho vykašlávání...
Stoptussin sirup sir (fl.skl.hnědá + odměrka) 1x100 ml
Lék tlumí dráždění na kašel, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek...
Solmucol 90 ml plv sir (liek.PE) 1x90 ml
Lék obsahuje acetylcystein. Používá se při všech onemocněních horních a dolních cest dýchacích,...
Solmucol 180 ml plv sir (liek.PE) 1x180 ml
Lék obsahuje acetylcystein. Používá se při všech onemocněních horních a dolních cest dýchacích,...
Prospan sir (fľ.skl.hnedá) 1x100 ml
Rostlinný lék obsahuje účinnou složku výtažek z listů břečťanu popínavého (suchý extrakt z břečťanových...
Paxeladine 0,2 PERCENT sirup sir (fl.skl.+PP odměrka) 1x100 ml
Účinná látka léku je oxeladin, což je antitusikum, lék proti kašli. Je to lék pro léčbu obtížného,...
ACC Long Instant plv pos 600 mg (vře.Al/papír/fólie) 1x10 ks
Lék obsahuje léčivou látku acetylcystein a zkapalňuje viskózní (hustý) hlen v dýchacích cestách. Používá...
ACC Long tbl eff 600 mg (vře.Al/papír) 1x20 ks
Lék obsahuje léčivou látku acetylcystein. Užívá se k léčbě všech onemocnění dýchacích cest, která jsou...
ACC Long tbl eff 600 mg (vře.Al/papír) 1x10 ks
Lék obsahuje léčivou látku acetylcystein. Užívá se k léčbě všech onemocnění dýchacích cest, která jsou...
Soledum 200 mg měkké gastrorezistentní tobolky cps enm (blis. PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
Lék k léčbě příznaků zánětu průdušek (bronchitidy) a běžného nachlazení. Pro přídavnou léčbu chronických a...
GENERICA Hedera bylinný perorální roztok 1x100 ml
Doplněk stravy ve formě roztoku s obsahem rostlinných extraktů a betaglukanu, se sladidlem.
AMBROBENE 15 mg/5 ml sir 1x100 ml/300 mg
Lék je expektorans (prostředek usnadňující vykašlávání) s mukolytickým účinkem t.j. uvolňuje, zkapalňuje...
Ambrobene 7,5 mg/ml sol pin 750 mg (lék.) 1x100 ml
Lék je expektorans (prostředek usnadňující vykašlávání) s mukolytickým účinkem, tzn. uvolňuje,...
Hedelix sir (fl.skl.jantar.+dávkov.střík.) 1x100 ml
Lék obsahuje extrakt z břečťanových listů. Je to rostlinný lék. Používá se k léčbě zánětů dýchacích cest...
Bronchipret s tymiánem a břečťanem sirup sir (lék.skl.) 1x50 ml
Rostlinný lék určený dospělým, dospívajícím a dětem od 2 let. Používá se k usnadnění vykašlávání při...
Kaloba gtt por (liek.) 1x50 ml
Lék obsahuje tekutý extrakt z kořene muškátuPelargonium sidoides. Je to rostlinný lék, který...
Kaloba gtt por 1x20 ml
Lék obsahuje tekutý extrakt z kořene muškátuPelargonium sidoides. Je to rostlinný lék, který...
Bromhexin 12 Kapky km gtt por (lék.skl.hnědá+kapátko) 1x50 ml
Lék je bronchosekretolytikum (lék uvolňuje hleny při onemocněních dýchacích cest s tvorbou hustého...
Bromhexin 12 Kapky km gtt por (lék.skl.hnědá+kapátko) 1x30 ml
Lék je bronchosekretolytikum (lék uvolňuje hleny při onemocněních dýchacích cest s tvorbou hustého...
Mucoplant Jitrocelový sirup Pro dobrou noc 100 ml sirup
Doplněk stravy se sladidly, s heřmánkem, tymiánem a meduňkou. Složení: Stabilizátory: sorbitol,...