Přihlásit \/ 
x
nebo
x
x
Registrovat \/ 
x

nebo

Topánočkový blog

Přes Zásilkovnu platba už jen předem

Vzhledem k velkému množství nepřevzatých balíčků přes Zásilkovnu jsme se rozhodli pro tento způsob dopravy zrušit možnost platby prostřednictvím dobírky.

Odteď můžete za doručení prostřednictvím Zásilkovny platit jen předem (platba kartou nebo bankovním převodem). Děkujeme za pochopení.

Oslavujeme 4. narozeniny a zároveň pomáháme uprchlíkům z Ukrajiny

Každoročně na naše výročí založení e-shopu připravujeme pro naše zákazníky výrazné akce! Nebude tomu jinak ani teď, ovšem s malým rozdílem. Kromě toho, že na všechny objednané boty Vám dáme 10% slevu, stejný objem prostředků (také o jaké zakoupíte zboží levněji) použijeme na nákup potřebných věcí pro uprchlíky z válkou zkoušené Ukrajiny.

OBROVSKÝ KONCOROČNÍ VÝPRODEJ OBUVI

Na konec roku jsme si pro Vás připravili obrovský výprodej obuvi!

Neváhejte a uchmatněte si svoji slevu. Hned v pondělí 27. prosince 2021 dáváme na veškerou obuv slevu ve výši 25%! Ale pozor, každým dnem se výše slevy snižuje, proto neváhejte a nakupte co nejdříve!

  • 27. prosinec -25 % z ceny produktu
  • 28. prosinec -20 % z ceny produktu
  • 29. prosinec -15 % z ceny produktu
  • 30. prosinec -10 % z ceny produktu
  • 31. prosinec -5 % z ceny produktu

Nakupte nyní, vraťte po Vánocích

Jako každý rok, tak i tento jsme si pro vás připravili předvánoční dárek v podobě akceptace všech vratek na zboží, na které byla zrealizována objednávka od 1. prosince až do Vánoc, to je do 24. prosince 2021. Všechny produkty, které jste zakoupili v této době můžete bez udání důvodu vrátit až do 12. ledna 2022.

Vratky či reklamace pohodlně přes Zásilkovnu službou Zpětná zásilka

V rámci zkvalitňování našich služeb umožňujeme od září 2021 našim zákazníkům zasílání vratek či reklamací prostřednictvím společnosti Packeta, kterou znáte pod předchozím názvem Zásilkovna.

Jak to bude celé fungovat?

Proces vrácení, výměny, či reklamace zboží se nemění, avšak dáváme Vám možnost jak jednoduše a rychle doručit Váš balík k nám. Balík standardně doma zabalte, samozřejmě s nezbytnými dokumenty o odstoupení od kupní smlouvy či vyplněné reklamací. Doneste jej na kteroukoliv pobočku společnosti Packeta a nadiktujte obsluze naše ID: 99534244. Obsluha následně vytiskne štítek, který nalepíte na balík. Od obsluhy obdržíte potvrzení o podání balíku.

Takhle se balík jednoduše a rychle dopraví k nám.

Jak vybrat správné přezůvky do školy a školky?

Vybrat vhodné přezůvky do školy, může přidat vrásky na čela mnoha rodičům. Proč jsou některé tak drahé? Budou mu stačit i ty levnější? Zapínání na suchý zip, přezku nebo nazouvání? A proč se tak rychle opotřebují? Toto je každoroční dilema pro rodiče dětí ve školním věku. Proto jsme se rozhodli přinést do této problematiky trošku světla.

Vhodné nadměrky pro správný výběr obuvi

Mnohokrát se na nás obracíte s otázkou jakou velikost boty nejlépe zvolit při dané délce nožičky. V tomto článku to tedy sesumarizujeme, protože u každého druhu obuvi je doporučený jiný nadměrek. Konečná volba je ale vždy na vás. Tento článek vás může jen trošku usměrnit.

Botičkový blog - začínáme

Začátek nového roku je ideálním obdobím pro dávání závazků. My letos ani nejdeme hubnout, ani nepřestáváme pít kávu (to nepřichází v úvahu), ani neplánujeme skoncovat se sladkostmi. Letos chceme, abyste se o nás dozvěděli něco víc, abychom Vám prostřednictvím článků, které plánujeme postupně přidávat na naši stránku, usnadnili nákup bot a výběr vhodné velikosti.

My o každém z Vas máme dost informací – Vaše celé jméno, adresu, telefonní číslo, e-mail a u některých i číslo účtu. Vy o nás víte, že jsme lidé, kteří provozují eshop převážně s botami. Ti, kteří jste již vraceli zboží, víte, že sídlíme v Těrchové v nějaké lékárně. A ti, kteří si byli vyzvednout objednávku osobně, už v naší lékárně i byli. Tak pojďme na to postupně.

Věrnostní systém

Staňte se i vy součástí našeho věrnostního systému, díky kterému u nás nakupujte ještě výhodnější. Stačí, když se u nás registrujete a nákupy budete realizovat prostřednictvím vašeho zákaznického účtu. V našem věrnostním systému máme tři úrovně zvýhodněných zákazníků:

  • Bronzový zákazník
  • Stříbrný zákazník
  • Zlatý zákazník

Ověření stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturační údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová
Slovensko

Adresa prodejny:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová
Slovensko

Kontakty:

info@backurky.eu
+421 911 953 484

Pracovní doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Nabízené značky bot a doplňků

Nabízíme Vám boty různých výrobců, kteří se věnují výrobě ortopedické obuvi dlouhá léta, díky čemuž budou Vaše nožičky jako v bavlnce. Boty, které naleznete v našem obchodě jsou především značek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Kromě toho nabízíme různé kojenecké potřeby.
Čeština