Přihlásit \/ 
x
nebo
x
x
Registrovat \/ 
x

nebo

Iberogast

Iberogast
Iberogast Iberogast
Iberogast

Cena zboží370,00 Kč
Dostupnost: DostupnýDoba dodání se zobrazí po kliknutí na požadovanou variantu zboží


Preloader

Rostlinný lék je určen k léčbě žaludečně-střevních onemocnění, která se projevují převážně obtížemi jako jsou bolesti žaludku a břicha, pálení žáhy, pocit plnosti, žaludečně-střevní křeče a nevolnost. Přípravek reguluje napětí a hybnost střev. Uvolňuje nepříjemné a bolestivé stahy svaloviny žaludku a střev. Je určen také ke zlepšení funkce a hybnosti při onemocněních jako syndrom dráždivého žaludku a dráždivého tračníku ak podpůrné léčbě obtíží při zánětu sliznice žaludku (gastritida).

Způsob použití

Dávkování a dávkovací schémata

Dospělí a mladiství od 12 let: 20 ​​kapek 3x denně.

Děti ve věku od 3 do 12 let: Aktuálně dostupné údaje ohledně bezpečnosti a účinnosti nejsou dostatečné pro vytvoření dávkování.

V zásadě nejsou žádná omezení pro dobu užívání. Doba užívání se řídí podle druhu, závažnosti a průběhu onemocnění. Pokud se však pacient do 7 dnů necítí lépe nebo se cítí hůře, doporučuje se obrátit na lékaře.

Způsob použití

Lék se užívá krátce před jídlem nebo s jídlem v malém množství vody. Před použitím je třeba přípravek potřást.

Upozornění

Jako preventivní opatření je vhodnější vyhnout se užívání lék během těhotenství.
Rozhodnutí, zda ukončit kojení nebo zda ukončit/přerušit léčbu a má být provedeno po zvážení přínosu kojení pro dítě a přínosu léčby pro ženu.
Přípravek nesmí užívat děti mladší 3 let, u dětí ve věku 3-6 let se přípravek nedoporučuje. Doporučuje se okamžitě přerušit léčbu a obrátit se na svého lékaře, v případě projevů nebo příznaků poškození jater (např. žloutenka, tmavá moč nebo změna zabarvení stolice (bledá stolice). Přípravek je kontraindikován při přecitlivělosti na jakoukoli rostlinu nacházející se v léku nebo na jakoukoli rostlinu patřící do stejné čeledi. Přípravek obsahuje 31 obj. % ethanolu (alkoholu), tj. až do 240 mg na dávku, což je škodlivé pro ty, kteří trpí alkoholismem. Musí se také vzít v úvahu u kojících a těhotných žen, dětí a vysoce rizikových skupin, jako jsou pacienti s onemocněním jater nebo epilepsií.
Po prvním otevření je doba použitelnosti 2 měsíce.
Přípravek se uchovává při teplotě do 25°C. Neuchovávat v chladničce nebo v mrazničce. Zakalení a případné sraženiny v roztoku neovlivňuje účinek přípravku.
Další zvláštní upozornění jsou uvedena v SPC (část 4.4).

Účinné látky

heřmánek heřmánkový - extrakt z květu (Matricariae floris extractum), meduňka lékařská - extrakt z listu (Melissae folii extractum), máta peprná - extrakt z listu (Menthae piperitae folii extractum), sladkovka hladkoplodá (sladká dřívka) (Liquiritiae radicis extractum), iberka hořká - extrakt z natě čerstvé rostliny (Iberidis amarae herbae recentis extractum), andělika lékařská - extrakt z kořene (Angelicae radicis extractum), kmín luční - extrakt z plodů (Carvi fructi extractum z plodů (Silybi mariani fructus extractum), vlaštovičník větší - extrakt z natě (Chelidonii herbae extractum)


Produkty, které vás mohou zajímat

Ověření stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Bačkůrky.eu

Kontakt

Fakturační údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová
Slovensko

Adresa prodejny:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová
Slovensko

Kontakty:

info@backurky.eu
+421 911 953 484

Pracovní doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Nabízené značky bot a doplňků

Nabízíme Vám boty různých výrobců, kteří se věnují výrobě ortopedické obuvi dlouhá léta, díky čemuž budou Vaše nožičky jako v bavlnce. Boty, které naleznete v našem obchodě jsou především značek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Kromě toho nabízíme různé kojenecké potřeby.
Čeština