Přihlásit \/ 
x
nebo
x
x
Registrovat \/ 
x

nebo

Imunoglukan P4H

Imunoglukan P4H
Imunoglukan P4H

Cena zbožíod 244,00 Kčdo 384,00 Kč

Přesná cena se zobrazí po kliknutí na velikost

Dostupnost: DostupnýDoba dodání se zobrazí po kliknutí na požadovanou variantu zboží


Preloader

Doplněk stravy pro dlouhodobé užívání. Obsahuje Imunoglukan® ve vhodné kombinaci s vitamínem C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Tekutá forma byla vyvinuta speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků.

Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus.

Vitamin C si náš organismus nedokáže syntetizovat, proto je třeba ho přijímat v potravě. Svým působením v organismu přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Imunoglukan® v kombinaci s vitamínem C působí v přípravcích Imunoglukan P4H® synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

1 ml obsahuje: Imunoglukan 10 mg (RVH* neurčena), vitamin C 10 mg (12,5% RVH*) – v době expirace min. 8 mg (10% RVH*)
Neobsahuje alkohol, barviva ani aromatické látky.
Složení: voda, fruktóza, Imunoglukan®, kyselina L-askorbová (vitamin C), kyselina citrónová (regulátor kyselosti), sorban draselný (konzervační látka)

*RVH – referenční výživová hodnota

Výživové doplňky Imunoglukan P4H® neobsahují gluten.

Způsob použití

Doporučuje se užívat 1ml na 5 kg tělesné hmotnosti 1x denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Zvýšenou dávku (2 ml/5 kg) je vhodné užívat 1x denně 3-7 dní při zvýšených nárocích na organismus. Přípravek se užívá nejlépe večer před spaním nebo ráno nalačno. Před každým použitím je nutno lahvičku důkladně a energicky protřepat. Po otevření a každém použití lahvičku ihned dobře uzavřete a uchovejte v chladničce od 2°C do 8°C. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let. Přípravek nesmějí užívat lidé s transplantovanými orgány, užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. Ojedinělý případný výskyt bílých sraženin je způsoben dlouhodobým skladováním nebo výkyvy teplot a neovlivňuje kvalitu a účinnost přípravku. Doporučené denní dávkování se nesmí překročit. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Před otevřením skladujte v suchu při teplotě od 5-25°C, chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním světlem.


Produkty, které vás mohou zajímat

CeVitko
CeVitko 60 ml
Prodejní cena181,00 Kč

Rinimun sirup 120 ml
Rinimun sirup 120 ml
Prodejní cena239,00 Kč

Imunoglukan P4H ACUTE KIDS
Imunoglukan P4H ACUTE KIDS
Prodejní cena271,00 Kč

Ověření stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Bačkůrky.eu

Kontakt

Fakturační údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová
Slovensko

Adresa prodejny:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová
Slovensko

Kontakty:

info@backurky.eu
+421 911 953 484

Pracovní doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Nabízené značky bot a doplňků

Nabízíme Vám boty různých výrobců, kteří se věnují výrobě ortopedické obuvi dlouhá léta, díky čemuž budou Vaše nožičky jako v bavlnce. Boty, které naleznete v našem obchodě jsou především značek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Kromě toho nabízíme různé kojenecké potřeby.
Čeština