Přihlásit \/ 
x
nebo
x
x
Registrovat \/ 
x

nebo

Generica BioLac Baby drops 6 ml kapky

Generica BioLac Baby drops 6 ml kvapky
Generica BioLac Baby drops 6 ml kvapky

Prodejní cena255,00 Kč
Dostupnost: SklademDodáme do 3 pracovních dnů


Preloader

Charakteristika: Kapky jsou vyrobeny jedinečnou patentovanou metodou mikroenkapsulace, která významně zvyšuje životaschopnost kultur v trávicím traktu. Kmeny jsou chráněny proti vlivům žaludečních a žlučových kyselin uzavřením do mikrokapslí, což zajišťuje jejich bezpečnou dopravu do tlustého střeva. Mikroenkapsulace aktivních kmenů zlepšuje přežití po perorálním příjmu, tím zvyšuje jejich pozitivní účinky, zlepšuje stabilitu kmenů v hotovém výrobku, umožňuje používat nižší koncentraci kmenů díky silné gastrorezistenci takto obalených buněk. Díky tomu lze BioLac Baby drops Generica uchovávat při pokojové teplotě i po otevření a má snadné podávání.

Nepoužívat: U dětí mladších 3 měsíců. U pacientů se závažnou poruchou imunitního systému, nebo užívajících imunomodulační léčbu. Jako náhradu pestré stravy. Při alergii na složky produktu.

Těhotenství a kojení: Před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Použití: Pro kojence a děti od ukončeného 3. měsíce: 5 kapek denně. Pro děti a mládež od 12 let a pro dospělé: 10 kapek denně. Kapky se mohou podat i do nápoje nebo do jídla (nemění chuť nápoje a jídla). Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepřidávejte do horkých jídel nebo nápojů.

Složení v 5 kapkách: nosič: kukuřičný olej; živé aktivní kultury: Bifidobacterium breve BR03 (minimálně 100 milionů), Lactobacillus plantarum LP01 (minimálně 100 milionů); protihrudkující látka: oxid křemičitý.

Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 měsíců. Doporučené denní dávkování se nesmí překročit. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Před otevřením skladujte v suchu při teplotě od 5-25°C, chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním světlem. Dbejte na příjem pestré a vyvážené stravy a zdravý životní styl.


Produkty, které vás mohou zajímat

Ověření stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Bačkůrky.eu

Kontakt

Fakturační údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová
Slovensko

Adresa prodejny:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová
Slovensko

Kontakty:

info@backurky.eu
+421 911 953 484

Pracovní doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Nabízené značky bot a doplňků

Nabízíme Vám boty různých výrobců, kteří se věnují výrobě ortopedické obuvi dlouhá léta, díky čemuž budou Vaše nožičky jako v bavlnce. Boty, které naleznete v našem obchodě jsou především značek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Kromě toho nabízíme různé kojenecké potřeby.
Čeština